Poděkování všem za podporu hluchoslepých ve výši 27 181 korun!

Milí Poutníci,

 

věřím, že jste se na sobotním Putování aspoň na chvíli potkali s Duchem Vánoc! Za sdružení LORM vám všem moc děkuji za vaše nadšení, přízeň a podporu!

 

Váš společný dar ve výši 26 180 korun jste ještě navýšili o 1 001 korun (nákupem magnetek s logem Ducha Vánoc před kostelem), takže jste udělali našim hluchoslepým klientům obrovskou radost, vyčíslenou v hodnotě 27 181 korun! DĚKUJEME!

 

Děkuji všem mým skvělým spoluorganizátorům za všechny jejich nápady, energii a nadšení, které vložili do přípravy letošního pátého ročníku, jmenovitě Páje Kluzákové, Míše Kudové, Oldřišce Sedláčkové, Lucce Zdráhalové a Filipovi Kábrtovi!

 

Speciální dík vyjadřuji Honzovi Kohlíčkovi, který obstaral jako dar dřevo na oheň z pily Suchá Nejdek a ještě nám během celého hry dělal automobilovou spojku!

 

Děkuji všem našim úžasným B-týmákům, pomocníkům Ducha, kteří vám putování zpestřili na jednotlivých zastaveních: Hedvika Görglová, Petr, Klárka a Káťa Wawroszovi, Ondra Suchánek, Martin Polášek, Luboš Luňák, Lukáš Hradecký, Lenka Parkánová, Maruška Švábová, Daniel Vála, Lenka Musilová, Michal Červenka, Radka Evjaková, Helena Brožková, Lukáš Nalezenec, Terka a Ondra Malých.

 

Za milou spolupráci děkuji našim partnerům:

 

 • Mikimu Těšínskému, který nám/vám zpřístupnil bunkr/protiatomový kryt i s muzeem v podzemí Parukářky (vrchu sv. Kříže) na Žižkově

 

 • Tadeášovi z autonomního centra Klinika za možnost se na zahradě Kliniky ohřát se u ohně.

 

 • Veronice Pagačové z komunitní zahrádky Meduňka, kde jste vytvořili krásnou společnou mandalu a napsali inspirativní vzkazy pro děcka ze Žižkova.

 

 • Panu provoznímu z Vystřeleného oka za možnost umístit u nich před hospodou poklad pro „soutěživce“.

 

 • Děkuji panu faráři Pavlu Kalusovi, který nám poskytl zázemí pro akci a Betlémskou kapli pro závěrečný koncert v krásném kubistickém kostele ukrytém na žižkovském dvorku.

 

 • Za undergroundové hudební naladění v duchu „Velvetů“ a vánočních koled mockrát děkuji „Plastikovi“ Pepovi Janíčkovi a jeho hostům Elišce Rothové a Otovi „Alfrédovi“ Michlovi!

 

 • Děkuji Honzovi Burianovi, že nás provedl společnou pokornou modlitbou vděčnosti!

 

A na co se od nás můžete ještě do Vánoc/v novém roce těšit J?

 

 • S Filipem se pokusíme do týdne po nocích probrat a zpracovat všechny fotky z Putování. Pokud jste během cesty fotili a chcete, abychom vaše fotky také zařadili do širšího výběru, pošlete je prosím Filipovi v nějaké lepší kvalitě zazipované ke stažení např. z ulozto.cz nebo uschovna.cz do tohoto pátku 18. 12. na e-mail filip@velkyvuz.cz.

 

 • Za týden najdou vedoucí vašich týmů ve svých e-mailech poslední letošní dopis od Ducha Vánoc s poděkováním, odkazem na fotky a prosbou o krátkou a rychlou zpětnou vazbu (vyplnění online dotazníčku).

 

 

 • Fotopříběh (text i fotky), který jste společně vytvořili na stanovišti Tvůrčí duch, vám časem také zveřejníme na webu i FB události. Samotné album (fotokniha) bude po novém roce k prolistování a shlédnutí v pražském Poradenském centrum LORM ve Zborovské 62 na Praze 5.

 

 • A v novém roce se můžete těšit na video z celého Putování od našich 2 dvorních kameramanů Míši Červenky a Ondry Malého!

 

Všem krásný advent!

 

Petra Zimermanová

 

LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s.