Přihlašování na Ducha Vánoc 11

Akce je již naplněná, ale můžete se hlásit jako náhradníci – pořád je velmi pravděpodobné, že se místo uvolní a vejdete se.

Hurá, přihlašování na letošního jedenáctého Ducha Vánoc je tady! Splňte přihlašovací hru a můžete se přihlásit, moc se na vás těšíme! (kdyby byly nějaké problémy, pište na duch@duchvanoc.cz)

Seznam přihlášených týmů

Pokud najdete váš tým pod čarou, neklesejte na mysli. Pokusím se vzájemně týmy mezi sebou propojit, tam kde bude v týmech ještě místo. A věřte, že vždy dojde i na týmy pod čarou kvůli „rýmičkám“ apod. Mám zkušenost, že vždycky někdo odpadne. Zatím tedy prosím vyčkejte, až vás sám oslovím. Pokud se uvolní místo, budu týmy pod čarou brát podle pořadí přihlášek.

VÝZVA PRO VÁS, VAŠE PŘÁTELE A ZNÁMÉ: ZAPOJTE SE DO PUTOVÁNÍ V ROLI NEPOSTRADATELNÝCH B-TÝMÁKŮ, TJ. POMOCNÍKŮ NA STANOVIŠTÍCH!
Kromě toho, že budete během celé akce inkasovat obdivné pohledy, úsměvy a možná sem tam i doušek něčeho na zahřátí, užijete si společně s ostatními některé zajímavé části Putování a snad i následnou afterparty! Zájemci o B-týmování, ozvěte se mé asistence na duch@duchvanoc.cz, nejpozději týden před akcí vám pošleme další podrobnosti. Těším se na vás! Váš Duch Vánoc

Kontakty na moji asistentku Lucku: 605 280 489, duch@duchvanoc.cz

Přihlašovací hra. Náš kapr mluví deseti jazyky! Podívejte se, co právě řekl, a klikněte na vlajku správného státu. Hru je nejlepší hrát na počítači nebo na mobilu na šířku.

Merry Christmas!

Zbývá ti správně kliknout na 10 vlajek.