Přihlášení na Ducha Vánoc 10

Hurá, přihlašování na letošního desátého Ducha Vánoc je tady!

Jestli nechcete hrát přihlašovací hru (níže), můžete se rovnou přihlásit.

Seznam přihlášených týmů

Pokud najdete váš tým pod čarou, tak neklesejte na mysli. Pokusím se vzájemně týmy mezi sebou propojit, tam kde bude v týmech ještě místo. A věřte, že vždy dojde i na i na týmy pod čarou kvůli „rýmičkám“ apod. Mám zkušenost, že vždycky někdo odpadne. Zatím tedy prosím vyčkejte, až vás sám oslovím. Pokud se uvolní místo, budu týmy pod čarou brát podle pořadí přihlášek.

VÝZVA PRO VÁS, VAŠE PŘÁTELE A ZNÁMÉ: ZAPOJTE SE DO PUTOVÁNÍ V ROLI NEPOSTRADATELNÝCH B-TÝMÁKŮ, TJ. POMOCNÍKŮ NA STANOVIŠTÍCH!
Kromě toho, že budete během celé akce inkasovat obdivné pohledy, úsměvy a možná sem tam i doušek něčeho na zahřátí, užijete si společně s ostatními některé zajímavé části Putování a snad i následnou afterparty! Zájemci o B-týmování, ozvěte se mé asistence na duch@duchvanoc.cz, nejpozději týden před akcí vám pošleme další podrobnosti. Těším se na vás! Váš Duch Vánoc

Kontakty na moji asistentku Lucku: 605 280 489, duch@duchvanoc.cz

Přihlašovací hra. Dokážete společně s Duchem najít v obrázku devět symbolů, které představují proběhlé ročníky, a vybrat je ve správném pořadí od nejstaršího po nejnovější?

Hra nejlépe funguje na počítači s myší. Na mobilu vám totiž myška nemůže napovědět, které symboly hledat.

Zbývá ti správně kliknout na 9 obrázků.